Atmosferë në BBVK me këngën e Blerandos

author
0 minutes, 13 seconds Read

Kanë mbetur vetëm edhe pak orë nga finalja e madhe e edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova.

Finalistët po i shijojnë orët e fundit në shtëpi dhe krijuan atmosferë teksa po luhej kënga e Blerandos.

PER VIDEO KLIKO KETU

Similar Posts