Përmes një foto Olta Gixhari konfirmon gjininë e bebit?

author
0 minutes, 26 seconds Read

Olta Gixhari disa muaj më parë ka zbuluar se së shpejti do të bëhet nënë për herë të dytë.
Mirëpo së fundmi duket se ajo ka zbuluar dhe gjninë e bebit, i cili mesa duket do të jetë vajzë.

Aktorja ka ripostuar në InstaStory një video të fanses së saj, në festën e “gender reval” ku një çift kanë zbuluar se gjinia është vajzë.
“Ne duke pritur që Olta Gixhari të bëj ‘gender reval’”– ka shkruar fansja krahas fotos.

PER VIDEO KLIKO KETU

Similar Posts