Pas lajmeve në rrjet për divorcin nga Xhensila, reagon për herë të parë Bes Kallaku?

author
0 minutes, 24 seconds Read

Prej disa ditësh në rrjet po flitet për ndarjen e Besit dhe Xhensilës.

Këto lajme kanë nisur pak javë pas lindjes së djalit të tyre.

Deri tani asnjë nga të dy nuk ka pasur një reagim direkt, ndërsa Besi së fundmi ka reaguar indirekt përmes një Instastory, duke treguar se po kalon një periudhë mjaft të vështirë.

“Në çdo rrethanë, gjej arsye për të qenë falenderues. Zoti është vazhdimisht duke të ‘mbrojtur’.”

Similar Posts