Pas BBVK-së, Alaudini “mbush” xhepin plot dhe arratiset në këtë vend me Liberten

author
0 minutes, 24 seconds Read

Pas një edicioni shumë të suksesshëm të Big Brother VIP Kosova 2, Alaudini Hamiti dhe Liberta Spahiu janë nisur drejt një vendi të nxehtë.
Destinacioni i tyre ishte Kolumbia dhe këtë e treguan përmes fotografive.

Ky udhëtim u bë përmes As Travel, agjensionit besnik të tyre.
Ka qenë Liberta ajo e cila ka ndarë me ndjekësit e saj disa fotografi në Instagram, duke treguar se pushimet sapo kanë nisur për të.

PER FOTO KLIKO KETU

Similar Posts