Pamje teksa Shkurte Fejza i qëndron afer bashkëshortit në momentin kur u godit

author
0 minutes, 15 seconds Read

Burrin e këngëtares, Shkurte Fejza, e ka goditur vetura.
Në pamjet e siguruar nga IndeksOnline, Hajrush Behluli shihet në gjendje shumë të rëndë.

Mirëpo pas intervenimit te mjekve në spitalin e Prizërenit, bashkeshorti i kengetares eshte në gjendje stabile dhe jashte rrezikut per jete.

PER PAMJET KLIKO KETU

Similar Posts