Kaderi ‘tenton’ ta bëjë xheloz Lumbardhin, nuk përmbahet me veprimin e fundit

author
0 minutes, 34 seconds Read

Kaderi u bë e famshme pas hyrjes në shtëpinë e Big Brother Vip Kosova.
Ajo dukej një vajzë seksi dhe ekstravagante.
Ndërsa lidhja e saj me fituesin e edicionit të dytë të BBVK, Lumbardhin ka bërë që ajo të marrë shumë vëmendje në opinion.

Cifi edhe pas daljes po vazhdojnë të shijojnë në maksimum lidhjen e tyre.
E se fundmi, Kaderi ka publikura disa fotografi ku shfaqet e veshur me fustan të bardhë e të ngushtë.
Në këtë pamje, Kaderi ekspozon linjat e saj turpe në top formë.
Duke ja kthyer të pasmet aparatit, Kaderi do ta bëjë xhemoz Lumbardhin me këtë veprim. /ORAinfo/

PER VIDEO KLIKO KETU

Similar Posts