Mos u tremb, e provojmë prapë’/ Çfarë ndodhi mes Sarës dhe Bardhit gjatë natës

author
0 minutes, 24 seconds Read

Sara dhe Bardhi kanë shijuar disa çaste romantike teksa ndodheshin në dhomën e gjumit. Ata janë parë shumë të afërt dhe duke provokuar njëri-tjetrin se kush nga ata do të ishte më i guximshmi për të dhënë puthjen i pari.

Fillimisht Bardhi i dha një puthje në faqe Sarës ndërsa ajo i tha ta provonte përsëri.

Bardhi: Të putha në faqe, pse u trembe?

Sara: Ishe shumë afër, e provojmë prapë…

Similar Posts