Kaderi me këtë foto sonte do ta shkrij Lumbardhin

author
0 minutes, 17 seconds Read

Kaderi është njëra ndër banoret e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.
Ajo duket se është një vajzë tejet seksi dhe ekstravagante.

Kaderi brenda shtëpisë është lidhur me një tjetër banor, me Lumbardhin.
Në fotografinë e fundit, Kaderi shihet se është rregulluar dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

PER FOTO KLIKO KETU

Similar Posts