Ndahen Xhensila dhe Besi

author
0 minutes, 29 seconds Read

Një nga çiftet më të dashura për publikun Xhensila dhe Besi, nuk po kalojnë ditët më të mira.Burime të sigurta të Artistët Shqiptarë konfirmojnë se dyshja kanë nisur divorcin

Arsyjet deri tani nuk dihen, megjithatë kjo gjë konfirmohet edhe në Instagramin e Xhensilës, pasi ajo nuk e ndjek më Besin, madje ka fshirë edhe të gjitha fotografitë me të.

Në ambiente publike këngëtarja është parë në gjendje jo të mirë, për shkak të periudhës që po kalon.Kujtojmë që Xhensila dhe Besi janë prindër të dy fëmijëve.

Similar Posts