Meritoni dhe Ilnisa s*ks në Big Brother? Çifti nuk përmbahen poshtë jorganit

author
0 minutes, 19 seconds Read

Meritoni dhe Ilnisa s*ks në Big Brother? Çifti nuk përmbahen poshtë jorganit
by dardanianewsFebruary 22, 202404

Një video po qarkullon në rrjetet sociale, ku si protagonistë ka dyshen Meriton-Ilnis
Në pamjet e publikuara, çifti është poshtë jorganit, teksa është Ilnisa që i drejtohet Meritonit me fjalët: “Do flemë gjumë tani? Ma premton? Më puth? A më do?”.

https://streamin.me/v/41b23a57

Similar Posts