Meritoni dhe Ilnisa s*ks në Big Brother? Çifti nuk përmbahen poshtë jorganit

author
0 minutes, 42 seconds Read

Një video e Ilnisës dhe Meritonit po qarkullon në rrjet dhe të gjithë po aludojnë se çifti ka kryer marrëdhënie brenda shtëpisë së BBVA 3.

Situata është vënë re dhe nga banorët e tjerë të shtëpisë, Egla, Albi dhe Juli

Ky i fundit ka hedhur dyshimet se çifti po kryejnë marrëdhënie seksuale.

Egla e revoltuar i është përgjigjur se nuk e beson një gjë të tillë, pasi është shumë e shëmtuar që të ndodhë brenda BBV. Juli ka vazhduar duke i kujtuar banorëve pyetjen që i ka bërë pak më parë Meritonit nëse do kryente marrëdhënie për të shkuar në finale.

Egla: Ajo pyetja ishte e vlefshme pra.
Juli:Kot u mërzita. Kur të dalin pamjet duhet t’i them kjo pyetje paska qenë fiks.

Similar Posts