“Më tha je manipulues”- Bardhi flet pas ndarjes me Sarën

author
0 minutes, 26 seconds Read

Çifti i parë i krijuar zyrtarisht në Big Brother VIP 3, Bardhi dhe Sara, është ndarë.
Bardhi gjatë një diskutimi me Erjolën në oborr i tha se janë ndarë pas debatit të krijuar pas prime.

Bardhi: Unë e prita mbrëmë dhe shpeshherë shmangim diskutimet, i them leje folim, qetësohu, po më dhemb koka, mbrëmë i kemi dhënë fund.
Erjola: Seriozisht?
Bardhi: Më tha je manipulues, je djalë i keq, unë i thash bravo je lojtare ishalla shkon në finale.

PER VIDEO KLIKO KETU

Similar Posts