Ky është reagimi i familjes së Besit kur shohin nusen e tij duke sharë në televizion

author
0 minutes, 27 seconds Read

Valira Zeneli, është bashkëshortja e ish banorit të Big Brother Vip Kosova, Besart Zeneli.
Që të dy me profesion janë aktorë ku janë aktiv në role të ndryshme.
Por, Valira shpesh herë është komentuar për rolin e Sebahatit ku pjesa më e madhe e rolit të saj është duke sharë.

Së fundmi Valira u pyet se cfarë i thonë familja e Besit për këtë, dhe ajo tha se nuk i përmendin asgjë pasi janë shumë mendjehapur dhe e kuptojnë profesionin e aktrimit./InfoKosova/

PER VIDEO KLIKO KETU

Similar Posts