Ky është i vetmi ish banor që ka vazhduar shoqërinë me Santianen edhe pas BBVK

author
0 minutes, 27 seconds Read

Santiana është ish banorja e BBVK që bëri bujë me lojën e saj me Bucin.

Brenda shtëpisë nuk është që nuk kishte shoqëri, por me shumë prej tyre nuk takohet më.

Eshtë i vetmi Besi ai qëpo vazhdon shoqërinë me Santin edhe pas mbarimit të lojës.

Kujtojmë së Santiana prishti raportet me Albes kur doli jashtë shtëpisë së Big Brother dhe e pa që ajo që e konsideronte shoqe nuk kishte hedhur as edhe një foto për ta suportuar./InfoKosova/

KLIKO KETU PER FOTO

Similar Posts