`Ky është Gani Gashi, suharekasi që vdiq dje pas kontaktit me rrymën

author
0 minutes, 25 seconds Read

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmë në fshatin Reçan të komunës së Suharekës. Gani Gashi ka humbur jetën tragjikisht pas kontaktit me rrymën.

Viktima është dërguar në emergjencën e Suharekës rreth orës 20:00. Sipas mjekut kujdestar viktima është sjell pa shenja jete.

Për vdekjen e 42 vjeçarit hetuesit janë në kontakt me prokurorin kujdestar i cili është duke udhëhequr hetimet dhe do të të veprohet në bazë të udhëzimeve të tij./Indeksonline/

Similar Posts