Edona James bëri gabimin e rëndë në Prime, momenti kur e ngatërron shqiponjën me flutur (Video)

author
0 minutes, 33 seconds Read

Edona James ishte një nga finalistet e Big Brother Vip Kosova, bashkë me Lumbardhin, Blerandon dhe Shqipen.

Fitues mbrëmë u shpall Lumbardh Salihu duke rrëmbyer cmimin e madh.

Mirëpo, ndoshta ju ka ikur një bisedë e Edones me Shqipen gjatë Prime e cila kishte tqë bënte me fustanin e Shqipes.

Shqipja kishte veshur një fustan me shqiponjën e flamurit të Shqipërisë ndërsa në mes hartën e Kosoves.

Edona e ngatërroi shqiponjën me lutur derisa dëgjihet duke i thënë: O po e mire kjo flutura./InfoKosova/

Shiko videon:

Similar Posts