Kaq të bukur e ka emrin e dashura e re e Bleros

author
0 minutes, 30 seconds Read

Këngëtari, Blero Muharremi, gjatë qëndrimit në shtëpinë e Big Brother Vip Kosova banorëe iu ka rrëfyer gjatë gjithë kohën për të dashurën e tij.

Fytyra e saj ishte misterioze deri në këto momente, askush nuk e dinte për kë po bëhej fjalë.

Burime të Indeksonline pohojnë se bëhet fjalë për 27 vjeçaren Ana Sylejmani, e cila jeton dhe vepron në diasporë.

Përveç Instagram-it privat, ajo ka edhe një tjetër në të cilin ndjekë vetëm Tarën, vajzën e Bleros, dhe miqtë e tij.

Shiko fotot:

Similar Posts