Kaderi nuse me fat, kjo është shtëpia super luksoze e Lumbardhit

author
0 minutes, 22 seconds Read

Lumbardh Salihu është fituesi i Big Brother Vip Kosova 2.
Ai është lidhur brenda shtëpisë me modelen Kader Kicaj e që po e vazhdojnë lidhjen tashmë edhe jashtë Big Brother.

Së fundmi ata realizuan një intervistë brenda dhe jashtë shtëpisë së Lumbardhit.
Në rrjet është komentuar mjaft shumë duke e cilësuar Kaderin nuse me fat jo vetëm për Lumin por edhe për pasurinë e tij./InfoKosova

PER VIDEO KLIKO KETU

Similar Posts