E dashura e Mirdonit bën ndryshimin në pamje, po duket edhe më e bukur

author
0 minutes, 19 seconds Read

Elmedina është një emër i njohur tashmë në publik.
Ajo njihet si e dashura e ish banorit të Big Brother Vip Kosova, Mirdon Pacolli.

Elmedina është shumë aktive në rrjete sociale ku sjell momente nga përditshmëria.
Së fundmi ka bërë të ditur se ka bërë një ndryshim në vetulla dhe po duket kaq bukur./InfoKosova/

PER VIDEO KLIKO KETU

Similar Posts