Jonida bën ndryshimin e hatashëm pak ditë para finales

author
0 minutes, 21 seconds Read

Jonida bën ndryshimin e hatashëm pak ditë para finales…Me 2 shkurt do të mbahet finalja e madhe e “BBVK”. Edhe këtë vit ishte nën moderimin e Jonida Vokshit dhe Alaudin Hamitit.

Kësaj mbrëmje magjike, Jonida vendosi t’i bëj një ndryshim të hatashëm vetes.Indeksonline ka siguruar një imazh ku shihet se ka ngjyrosur flokët.

Ajo po duket shumë bukur dhe elegante./Indeksonline/

Similar Posts