Ilnisa do ‘plas’ nga xhelozia, ish e dashura e Meritonit qenka yll (FOTO)

author
0 minutes, 32 seconds Read

Meriton Mjekiqi është një nga personazhet më të përfolur në shtëpinë e ‘Big Brother Vip’ pas afrimitetit me Ilnisën.

Dyshja janë parë më të afërt se kurrë ditët e fundit, ku ndër të tjera mbrëmjen e së shtunës shkëmbyen edhe puthjen e tyre të parë në buzë.

Në klipin prezantues të tij, Meritoni përveç karrierës dhe karakterit të tij theksoi se është edhe baba i një djali të cilin e ka mbajtur larg vëmendjes së mediave edhe raportin me të.

Por sa i perkete ish partneres se Meritonit,ajo qenka nje yll./VEQSHQIP/

Shiko fotot:

Similar Posts