E mbani mend Melekun e vogël? Aktorja e bukur turke shikoni se sa eshte rritur

author
0 minutes, 51 seconds Read

Aktorja me e vogel e njohur shume per ne, Beren Gokyildiz ose siç e njohim tashmë në serialin turk “Nënë” është bërë një personazh shumë i dashur edhe në vendin tonë por shikoni se sa shume qe ka ndryshuar ajo gjate ketyre viteve.

Roli që ajo interpreton në këtë serial, ka mundur te “thyejë” zemrat e shumë teleshikuesve, pasi ajo shpesh gjendeshe përballë situatave të vështira për moshën e saj, duke i superuar ato sikurse një e rritur dhe me nje rol te perkryer.

Sic e kemi ndjekur, marrëdhënia e “keqe” më nënën reale në serial ka bërë që ajo të kërkojë ngrohtësi diku tjetër, tek mësuesja e saj Zejnep e cila nuk ka hezituar t’i ofrojë ngrohtësi dhe mbështetje, pavarësisht situatave të ndryshme që i ndjekin në vijimësi.

Megjithate kete here po flasim per jeten e vertete te “Melek”, aktorja vetem 8 vjecare qe ka nje familje te mrekullueshme. Shiko.news

Similar Posts