Gara po bëhet edhe më e nxehtë! Kjo është vajza që do të futet në BBVA si banore (FOTO)

author
0 minutes, 33 seconds Read

Ky edicion i Big Brother ka patë më shumë banorë se çdo edicion tjetër.

Por, produksioni ka vendosur që numrin e tyre ta shtoj.

Sipas Iconstyle banorja e re që do t’i futet garës për çmimin e madh është Renee.

TikTok-erja e famshme njihet për deklaratat e saj virale në këtë rrjet social.

Ajo njëkohësisht është edhe mbesa e influencuesit të modës, Elton Ilirjanit dhe vajza e aktores dikur shumë të njohur Julia Ilirjani.

Nga sa kemi parë në rrjete sociale, Renee është një vajzë çapkëne që mundohet ta shijojë në maksimumin jetesën në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Shiko foton:

Similar Posts