Gani Gërmia dhe Brikenda bashkë në Zvicër, del një video

author
0 minutes, 26 seconds Read

Dy ish-banorët e “BBVK” Gani Gërmia dhe Brikenda janë parë bashkë në Zvicër.
Disa ditë u përfol që mund të ketë ndonjë lidhje të mundshme mes tyre, mirëpo që ishte Brikenda ajo që e mohoi një gjë të tillë, shkruan Gazeta Insajderi.

Ata kanë shkuar në Zvicër ku kanë ndarë bashkë një video në Instastory.
Brikenda dhe Gani Gërmia e kanë pranuar se kanë pasur miqësi të mëhershme përpara hyrjes në BBVK. /Insajderi.org/

PER VIDE KLIKO KETU

Similar Posts