Blerando – Lumbardhit: Ty nuk të kam pritur në finale, ky i fundit ia kthen: As unë ty

author
0 minutes, 21 seconds Read

Dy finalistët e Big Brother VIP Kosova, Blerando dhe Lumbardhi kanë debatuar me njëri-tjetrin ditën e sotme.
Teksa qëndronin në oborr, Blerando i ka thënë Lumbardhit se nuk e ka menduar se ai do të jetë në finale.

E kështu ia ka kthyer edhe Lumbardhi atij.
Por për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

PER VIDEO KLIKO KETU

Similar Posts