Efi merrë mesazhin e rëndë në rrjete sociale, reagon menjëherë

author
0 minutes, 33 seconds Read

Efi është një nga ish banorët e BBVA 2 që është goxha aktive në rrjete sociale.

Por, përposmbështetjes nga fansat nuk mungpjnë herë pas here as mesazhet kundër saj.

Mirëpo, këtë herë ka shkuar me larg se vetëm ofendim.

‘Ishalla vdes’ ishte mesazhi që mori nga një ndjekëse në një nga postimet që kishte bërë.

“Mirëmëngjes nga njerëzit e shpifur që mban kjo botë”, i është përgjigjur publikisht Efi personit që ka shkruar këtë mesazh.

“Por ti prap shkëlqe”, shkruan Efi bashkangjitur fotografisë së publikuar, ku shihet e veshur sportive dhe në kokë mban një kapele.

Shiko foton:

Similar Posts