E rëndë/ Një 30-vjeçar vret 12 familjarët e tij, përfshirë babain dhe vëllain!

author
0 minutes, 27 seconds Read

E rëndë/ Një 30-vjeçar vret 12 familjarët e tij, përfshirë babain dhe vëllain!

Një 30-vjeçar ka vrarë 12 familjarë të tij, përfshirë babanë dhe vëllain e tij në Iran, ka raportuar CNN.Mësohet se burri ka përdorur një kallashnikov dhe më pas është vrarë nga forcat e sigurisë në provincën Kerman.

Tri vjet më parë, një punëtor i shkarkuar i një institucioni shtetëror në Iran vrau tre njerëz dhe plagosi pesë të tjerë para se ta vriste veten.

Similar Posts