E papritur, Rikja ja thotë këto fjalë Meritonit për dasmen me Ilnisen

author
0 minutes, 36 seconds Read

Gjatë një bisede mes Rikes dhe Meritonit, Rikja i rrëfen atij emocionet që ka përjetuar kur e pa dhëndër në dasmën e tij me Ilnisën. Por mesa duket fjalët e saj kanë qenë një provokim për të ngacmuar Meritonin pasi ditën e dasmës ajo i kishte thënë Meritonit se nuk beson në marrëdhënien e tyre.

RIKE: SA KAM QARË TEK DASMA QË TË KAM PARË DHËNDËR. MISHI KOKRRA, LOTËT E MIA UJË. ISHA POZITIVE, JAM KËNAQUR.MERITON: UNË SE DI KUR KE QENË NEGATIVE TI.GRACIANO: AJO KA IMPOSTIMIN EDHE E BËN VETË ATË GJË SE I PËLQEN TË LOZI.

PER VIDEO KLIKO KETU

Similar Posts