E dashura e Mirdonit nuk di ta shkruaj emrin e të dashurit?

author
0 minutes, 33 seconds Read

Mirdon Pacolli bashkë me Ardi Gashin ishin ndër banorët më të pëlqyer në BBVK por që u eleminuan në gjysmëfinale.
Por, sonte ata do të hyjnë bashkë me Bleron dhe Alben për të qëndruar 24 orë me finalistër.
E dashura e Mirdonit ka njoftuar ndjekësit e saj se ata do jën praprë brenda shtëpisë duke shkruar:

‘Djemtë më të mirë të asaj shtëpie i keni prapë brenda, P.c masi e lash Miridonin me hy’ shkuan ajo krahas fotos.
Mund të ketë qenë edhe problem teknik që ajo ka shkruar ‘Miridon’ në vend të emrit Mirdon./InfoKosova/

PER FOTO KLIKO KETU

Similar Posts