Del në shitje shtëpia luksoze e Noizy-t! Shikojeni se për çfarë luksi bëhet fjalë

author
0 minutes, 40 seconds Read

E morët vesh? Shtëpia e Noizyt ka dalë në shitje. Po-po, e lexuat mirë. Superapartamenti luksoze në pronësi të Noizy-t tanimë është në shitje. Teksa sheh videon e prezantimit të tij, mbetesh pa fjalë.
Një hapësirë 320m2, në katin e parë të banimit dhe në të dytin nga toka në një pallat të ri.

Çfarë ka apartamenti? Çdo gjë.
Dy mjedise gjigande pritjeje, biblikotekë, kuzhinë e veçuar, mjedis ngrënjeje, 3 dhoma gjumi, garderobë, 1 dhomë bosh që mund të përdoret për dhomë gjumi, 3 tualete, palestër, sauna, lavanderi, ballkon përreth gjithë gjatësisë së apartamentit. Ka gjithçka që të ndiheni se keni plotësuar ëndrrën për shtëpinë perfekte. Ah se harrova, ka dritë natyrale kudo nëpër apartament.

PER VIDEO KLIKO KETU

Similar Posts