Dalin fotot me fytyrë, ja kush është “bebi” i Bleros që e ka mbajtur kaq kohë të fshehtë!

author
0 minutes, 25 seconds Read

Dalin fotot me fytyrë, ja kush është “bebi” i Bleros që e ka mbajtur kaq kohë të fshehtë!
February 7, 2024 admin Uncategorized 0

Blero ka nxitur kureshtjen e të gjithëve duke nisur një lidhje me një vajzë misterioze.

Burime të Indeksonline pohojnë se bëhet fjalë për 27 vjeçaren Ana Sylejmani, e cila jeton dhe vepron në diasporë.

Përveç Instagram-it privat, ajo ka edhe një tjetër në të cilin ndjekë vetëm Tarën, vajzën e Bleros, dhe miqtë e tij.

Similar Posts