Çmendet Beatrix, publikon foto komplet pa rroba

author
0 minutes, 19 seconds Read

Këngëtarja Beatrix Ramosaj, ka freskuar instagramin e saj me një fotografi të re.
Gjithashtu bashkë me instagramin i ka freskuar edhe fansat pasi që shihet duke pozuar pa rroba, shkruan InfoKosova.

Ajo kishte fokusuar pjesën e larte te trupit dhe një pjesë të gjoksit.
Me ketë fotografi Ramosaj, beri për vete shume nga ndjeksit e saj./InfoKosova/

PER FOTO KLIKO KETU

Similar Posts