Bes Kallaku bën ndryshime pas ndarjes me Xhensilën, me kë po kalon më shumë kohë aktori (FOTO)

author
0 minutes, 54 seconds Read

Tashmë pas lajmeve për ndarje, është e pashmangshme që çdo lëvizje e Xhensila Myrtezajit dhe Bes Kallakut, të mos tërheqë vëmendje në këto ditë ku rrjeti “zien” për lajmin e divorict.

Çifti duket sikur ka reaguar në heshtje në rrjetet sociale, duke hequr njëri-tjetrin nga lista e ndjekësve, madje duke fshirë edhe një pjesë të postimeve së bashku.

Ajo që Bes Kallaku po bën së fundmi dhe që ka tërhequr vëmendjen, është publikimi i shpeshtë i fotove me fëmijët në profilin e tij në “Instagram”.

Të gjitha postimet e fundit të Besit, veç angazhimeve në koncerte, janë fotot çdo ditë krah Ajkës dhe Amen, në post dhe “InstaStory”.

Djali i Besit dhe Xhensilës, erdhi në jetë në nëntor të vitit që lamë pas.

Kujtojmë se pak ditë më parë, Xhensila bëri një reagim ndaj akuzave të reperit shqiptar se ajo ka tradhtuar Bes Kallakun.

Këngëtarja u tregua e ashpër në reagimin e saj, ku gjithashtu pranoi se është në një moment delikat.

Similar Posts