Azemi do të pendohet që s’e bindi të lidheshin, Alba mahnit me fotot e fundit

author
0 minutes, 15 seconds Read

Alba është ish-banore e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.
Ajo doli nga shtëpia me votat e publikut.

Tashmë bukuroshja është shumë aktive në rrjetet sociale, me pastime të ndryshme.
Në fotografinë e fundit, ajo shihet me veshje tradicionale dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

PER FOTO KLIKO KETU

Similar Posts