A e dini çfarë kanë të përbashkët Luiz Ejlli dhe Blerando?

author
0 minutes, 48 seconds Read

a çfarë kanë të përbashkët Luizi dhe Blerando
Këngëtari i njohur Luiz Ejlli me përformancën e tij në “Big Brother Vip Albania” elektrizoi publikun shqiptar, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Megjithatë përtej lojës, Luizi vitin e kaluar shënoi sukses në karrierën e tij, duke publikuar disa këngë që u shndërruan në hite si: “Me ty”, “Amanet”, “Frymë”, “Ninulla e vetmisë” e të tjera.

Në rrugën e njejtë por me një pikpamje tjetër në Kosovë po shkëlqen Blerando, një këngëtar i ri i cili këtë vit premton shumë sa i përket karrierës.

Si Luizi ashtu dhe Blerando të përbashkët kanë qëllimin për të arritur suksesin, derisa i pari e arriti vitin e kaluar, suksesi për të dytin do të jetë mbreslënës. Po vjen era triumf.

Bëhuni gati për një vit përplot supriza…

Similar Posts