Kjo është arsyeja se përse çifti Adri dhe Ilirina nuk qëndruan në natën finale

author
0 minutes, 27 seconds Read

Çifti i njohur Adri dhe Iliriana gjatë qëndrimit të tyre në ‘Big Brother VIP Kosova’ kanë ngjallur dinamika dhe momente të shumta.
Mbrëmë ishte nata finale e këtij edicioni ku fitues u zgjedh Lumbardhi.

Çifti qëndruan rreth një orë në studio ku më pas u larguan arsye ishte sepse Iliriana nuk e kishte në gjendje të duhur fustanin.
Në një videolive në Tik-tok çifti shprehet “Pse nuk qëndruam me shumë se një orë është se Ilirianës iu prish fustani, dhe nuk kishin zgjidhje tjetër u larguam”.

Similar Posts