A do të pijë kafe jashtë me Santianën? Përgjgjet Buci: Nëse Verona…

author
0 minutes, 16 seconds Read

Yll Dervishi (Buci) u eleminua 10 ditë më parë nga Big Brother VIP Kosova 2. Ai ishte një nga konkurrentët që deri tani ishte konsideruar si një nga personazhet më të fortë në lojë.Së fundmi,

Ylli ka folur për eksperiencën brenda shtëpisë së famshme dhe banorët aty.

PER VIDEO KLIKO KETU

Similar Posts