Zbulohet më ne fund kush është ‘bebi’ i Bleros, kjo është vajza që i mori zemren

author
0 minutes, 31 seconds Read

Blero ka nxitur kureshtjen e të gjithëve duke nisur një lidhje me një vajzë misterioze.
Artisti i njohur ka përmendur disa herë të dashurën e tij të cilën e quan “Beba”, por asnjëherë nuk e ka bërë të ditur identitetin e saj

Burime të Indeksonline pohojnë se bëhet fjalë për 27 vjeçaren Ana Sylejmani, e cila jeton dhe vepron në diasporë.
Përveç Instagram-it privat, ajo ka edhe një tjetër në të cilin ndjekë vetëm Tarën, vajzën e Bleros, dhe miqtë e tij.
Ja se për kë është fjala.

PER FOTO KLIKO KETU

Similar Posts