Zarf i Zi në BBVA, Vëllau i Madh merr vendimin e papritur

author
0 minutes, 15 seconds Read

Ngjarjet brenda Big Brother Albania sa vijene dhe bëhen më serioze.
Ndonëse rregullat thyhen vazhdimisht vëllau i madh detyrohet të marr një vendim duke i dërguar të gjithë banoret në televotim, shkruan InfoKosova.

Ky vendim erdhi pasi thyen rregullat e lojës./InfoKosova/

KLIKO KETU PER VIDEO

Similar Posts