Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku drejt divorcit, veprimet e këngëtares ngritin dyshimet

author
0 minutes, 33 seconds Read

Një nga çiftet më të dashura për publikun, Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku, të cilët kanë qenë ndër çiftet më të dashura të publikut shqiptar, duket se nuk po kalojnë periudhën më të mirë të marrëdhënies së tyre.
Është konfirmuar nga burime të sigurta të “Artistët Shqiptarë” se dyshja kanë nisur procedurat e divorcit.

Arsyjet deri tani nuk dihen, megjithatë kjo gjë konfirmohet edhe në Instagramin e Xhensilës, pasi ajo nuk e ndjek më Besin, madje ka fshirë edhe të gjitha fotografitë me të.
Dyshja janë prindër të dy fëmijëve dhe kanë ndërtuar një jetë së bashku.

PER FOTO KLIKO KETU

Similar Posts