Vetaksidenti në Gjilan – Kjo është gjendja shëndetësore e shoferit të automjetit

author
0 minutes, 28 seconds Read

Një vetaksident i rëndë trafiku ka ndodhur mbrëmë gjatë mesnatës në Gjilan, në rrugën “Abdullah Presheva”.

Sinjali publikoi pamjet e këtij aksidenti, ku u pa një veturë e rrokollisur dhe në gjendje të rëndë.

Lajmin për Sinjalin ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për rajonin e Gjilanit, Valon Osmani, duke thënë se përpos dëmeve materiale, lëndime trupore ka pësuar ngasësi i automjetit.Sipas mjekut kudjestar nga emergjenca e Spitalit rajonal të Gjilanit, lëndimet e tij janë të lehta./GazetaSinjali/

Similar Posts