U pyet cili ishte banori më i mirë në shtëpi, Blerandi befason me përgjigjen

author
0 minutes, 28 seconds Read

Blerando është një ndër ish-finalistët e formatit më të ndjekur të ‘BBVK’.
Ai doli në vend të dytë, dhe gjatë gjithë qëndrimit të tij në shtëpi ka qenë tepër i preferuar dhe i përfolur prej publikut.

I pyetur se cili prej banorëve ishte më i miri në shtëpi, Blerando është përgjigjur thjesht dhe bukur.
Duke vendosur një fotografi të tijën në Instastory, përkrah pyetjes së drejtuar ndaj tij, ai tregon qartë mesazhin që do të përcjelli për audiencën.

PER FOTO KLIKO KETU

Similar Posts