“Ik mos të të shikoj më”, Sara i ulëret Bardhit: Votën ia dhe, ‘prim-en’ ia dhe, për Ilnisën je…?

author
0 minutes, 30 seconds Read

Produksioni me anë të një zarfi të bardhë ka njoftuar banorët që sonte do të organizohet një dasëm në spektaklin televiziv “BBVA3”.
Nga votat e banorëve ka rezultuar që çifti që do të martohet sonte janë Ilnisa dhe Meritoni, kjo ka bërë që Sara të shpërthejë ndaj Bardhit.

Sara i bërtet Bardhit duke e akuzuar se vota e tij ka bërë që Ilnisa dhe Meritoni të dalin në Prime me dasmën e tyre. Sara ka shkuar më tej teksa është shprehur se Bardhi po i prish lojën.

PER VIDEO KLIKO KETU

Similar Posts