Trixa më në fund e ka marrë veten, ka bërë një ndryshim të papritur në pamje

author
0 minutes, 26 seconds Read

Beatrix Ramosaj, është njëra nga personazhet më të dashura për publikun.
Ajo u virale në rrjetet sociale që kur mori pjesë në emisionin Big Brother Albania.

Lidhja e saj me aktorin Donald Veshaj e bëri atë njërën nga vajzat më të komentuara, madje ajo kishte edhe një periudhë të rëndë emocionale.
Por, tani bukuroshja duket se e ka marrë veten shumë mirë dhe madje ka ndryshuar edhe ngjyrën e flokëve dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

PER VIDEO KLIKO KETU

Similar Posts