“Trishtuëse”, publikohet fotoja e Festa Qoqaj pa fotoshop

author
0 minutes, 15 seconds Read

Poston fotografi të shumta ku shihet e kuruar deri në detajet e fundit.

Janë format dhe bukuria ato të cilat marrinë vëmendje zakonisht, shkruan InfoKosova.

Një foto e cila po qarkullon nëpër rrjete sociale, shihet Festa pa fotoshop.

Dallimi është tepër i madhë./InfoKosova/

Shiko foto:

Similar Posts