Tërmet në Shqipëri, ja ku ishte epiqendra

author
0 minutes, 14 seconds Read

Tërmet në Shqipëri, ja ku ishte epiqendra

Pak minuta më parë, janë ndjerë lëkundje tërmeti në vend.

Magnituda ka qenë 3.6, teksa thellësia ka qenë 13 km.

Epiqendra e tërmetit, ka qenë 51 km në Jug-perëndim të Elbasanit dhe 11 km në veri-lindje të Patosit.

Similar Posts