Stresi shpërthen ndaj Sarës dhe flet për lidhjen e saj me boksierin

author
1 minute, 3 seconds Read

Sara ka treguar se kishte lënë një lidhje pezull jashtë. Bëhet fjalë për boksierin Jurgen Uldedaj. Në një bisedë me Erjolën, Sara tha se ajo ende mban kryqin që ai i ka dhënë dhe se uronte që ta fitonte ndeshjen e boksit që kishte dy ditë më parë.

Pas këtyre deklaratave të Sarës, një reagim i papritur ka ardhur nga ana e Stresit, i cili mesa duket e njeh boksierin me të cilin Sara ishte në një lidhje.

Me anë të një postimi në Instastory, reperi është shprehur se boksieri e lejoi Sarën me besim që të hynte në BBV e nga ana tjetër ajo krijoi një lidhje të re.

“Le nje super djale jashte qe e priste dhe me besim e lejoi te futej ne BB dhe pastaj flet ne oborr me Erjolen qe i mban kryqin qe i ka dhuru dhe shpreson qe ai te fitoi sot “ne boks”.. puthet dhe i kerkon llogari bardhecit thu se ka 3 vite me te, cdo gje vetem e vetem per fame dhe per te vazhdu trrij ne BB. Te humbesh udhen dhe te tejkalosh limitet e tua personale per fame kjo eshte per te ardh keq! Ps megjithse forca e zakonit”, shkruan reperi.

Similar Posts