Vetura godet një vajzë 10-vjeçare në Dragash

author
0 minutes, 18 seconds Read

Një aksident ka ndodhur në fshatin Buzëz tek rruga për fshatin Kuk të Dragashit. Nga ky aksident një vajzë e moshës 10-vjeçare është aksidentar.

Sipas komandantit të Stacionit të Policisë në Dragash, Shaqir Uka, vajza ka pësuar lëndime dhe është dërguar për Prizren për ekzaminim.

Me rastin po merret njësia e trafikut./IndeksOnline/

Similar Posts