Sonte kemi dasëm në BBV! Ja dy banorët që do martohen

author
0 minutes, 18 seconds Read

Tashmë është bërë traditë që në çdo edicion të “BBV” banorët të improvizojnë një dasmë tradicionale shqiptare.

Dy nga banorët zgjidhen për të qenë çifti që do të martohen, një prej tyre prifti dhe të tjerët të ftuar.

Këtë edicion nusja dhe dhëndri do të jenë Ilnisa dhe Meritoni.

KLIKO KETU PER VIDEO

Similar Posts