Sara merrë informacion nga jashtë, shokohet kur lexon së çfarë shkruhet për të jashtë BBVA

author
0 minutes, 36 seconds Read

Sara Gjordeni hapi mbrëmë Kutinë e Pandorës ku u përball me një të mirë dhe një të keqe.
Me të keqen ajo vendosi që të dërgoj në nominim të gjithë djemtë.

Ndërsa të mirën që e mori ishte që të marrë informacion për veten nga jashtë ku i’u dha një tablet me internet që të marrë informacione për veten për 120 sekonda.
Ajo u befasua kur ka për veten që ishte shkruar për ish të dashurit e saj dhe ndërhyrjet që ka bërë në fytyrë.
Ajo u befasua por sigurisht do ta marrë këtë si avantazh për të vazhduar lojën./InfoKosova/

PER VIDEO KLIKO KETU

Similar Posts